Závěr prázdnin se opět ponese v duchu soutěžení a objevování. Městské muzeum a galerie Dačice ve spolupráci s Divadelním souborem Tyláček a Státním zámkem Dačice si pro nejmenší návštěvníky připravilo zábavné odpoledne. To se tentokrát ponese v duchu nejznámějších inscenací, které DS Tyláček za svou existenci odehrál.

Samozřejmostí bude dobrodružná stezka parkem, výtvarná dílnička a také možnost navštívit aktuální interaktivní výstavu pro celou rodinu PRKNA, KTERÁ ZNAMENAJÍ SVĚT, která vznikla ve spolupráci s dačickými ochotníky a zábavnou formou mapuje celou historii tohoto souboru a dává nahlédnout do divadelního zákulisí.

Zábavné odpoledne pro děti HRAJEME SI S TYLÁČKEM se uskuteční 25. srpna 2024 od 14 do 17 hodin v zámeckém parku a v Městském muzeu a galerii Dačice. Přijďte si s námi zpříjemnit konec prázdnin.