Naše muzeum je pro vás otevřeno také o velikonočních svátcích a to od pátku 15. dubna do neděle 17. dubna standardně od 9 do 12 a od 13 do 16 hodin. Na Velikonoční pondělí 18. dubna zůstane naše muzeum zavřené. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

A co u nás můžete v tyto dny vidět? Na výstavní chodbě si můžete prohlédnout výstavu POZOR, PŘIJÍŽDÍ VLAK, která se věnuje výročí 120 let od zahájení provozu místní dráhy Telč – Slavonice.

V hlavních výstavních prostorách jsou k vidění obrazy Martina Frinda a Evy Turnové, kteří se rozhodli svou výstavu věnovat památce Ivana Martina Jirouse.

A také pro vás máme otevřené stálé expozice. Je toho opravdu mnoho a některé výstavy bude možné o Velikonocích zhlédnout naposledy, tak neváhejte a navštivte nás.